Študenti

Trieda:
PriezviskoMenoTriedaKrúžky
Adamovič Šimon Septima Športový krúžok mladší žiaci
Antal Vincent Príma
Avdaljan Gregor I.A
Babuška Lukáš II.B
Bača Marek I.B
Bačová Michaela Kvarta Jazykový krúžok pre Prímu
Baláž Marek Sekunda
Balážová Kristína Príma
Balážová Natália Príma
Bangová Sarah Sexta
Barančin Boris I.A
Barteková Lenka III.A
Bednár Matej IV.A Bedminton
Beleš Matúš Sekunda
Belešová Simona Sexta Krúžok onkologickej výchovy
Belková Natália IV.B Tvorba a prezentácia prác SOČ
Belková Veronika IV.B Časopis SLOVO
Beňo Samuel II.A
Beňová Vanessa Kvinta
Beňová Klaudia I.B
Berecová Alexandra II.A
Bieliková Linda I.A
Bodor Andrej I.A
Boďová Simona Príma
Bőhmová Viktória Tercia
Bolech Matej IV.B
Bradáčová Nina Kvarta Jazykový krúžok pre Prímu
Brečková Martina III.A
Brezovák Samuel III.B
Brezula Michal Septima Bedminton
Búlik Martin IV.B Mladí reportéri pre životné prostredie
Burzová Alica Petra I.A
Cappilli Christian Alessandro Tercia
Ciferská Karolína I.A
Cséfalvay Pavol Kvarta Jazykový krúžok pre Prímu
Cséfalvay Peter Kvarta Jazykový krúžok pre Prímu
Cséfalvayová Ladislava Kvinta Angličtina hrou (PRI - KVA)
Čechvala Michal III.A
Čechvala Daniel II.B
Čechvala Richard II.A
Červená Viktória Príma
Červeňáková Pavlína I.B
Červeňanská Judita IV.B Mladí reportéri pre životné prostredie
Čierna Simona II.B
Činčurák Samuel Ľuboš Kvinta
Činčuráková Hannah Ester Kvarta
Dedíková Simona Septima Angličtina hrou (PRI - KVA)
Dedíková Aneta Sexta Krúžok onkologickej výchovy
Dedíková Adela Tercia
Dobrodenka Michal Tercia
Dominová Martina Tercia
Dovinová Simona III.B
Drhová Nina Sexta
Drottner Rastislav III.B
Dudášiková Tatiana III.B
Ďuga Šimon Príma
Duračka Dominik IV.A Stolnotný tenis
Durdík Martin Septima
Ďurík Viliam Kvarta
Ďurík Pavol III.A
Ďuriš Martin IV.A Stolnotný tenis
Ďurišová Timea Sexta Aplikovaná informatika
Engler David II.B
Evinicová Aneta I.B
Fabianová Emma II.A
Fábryová Terézia IV.B Recitačný krúžok
Farajpour Delia Septima Športový krúžok mladší žiaci
Ferenčík Samuel III.A
Filipová Ema II.A
Foltánová Laura I.B
Foltínová Michaela II.B
Fraňová Lucia Kvarta Jazykový krúžok pre Prímu
Furák Michal II.B
Gadušová Petra III.A
Gajlíková Liliana I.A
Gašparová Ivana Sexta Krúžok onkologickej výchovy
Gavač David Tercia
Gavačová Dorota Príma
Gavurníková Patrícia III.A
Gloszová Simona II.A
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac January 2022 Nasledujúci mesiac
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31