Úspechy žiakov školy v školskom roku 2020/21

K. Balážová z Prímy – 1. miesto v okresnom kole geografickej olympiády

J. Hanus z Prímy – 2. miesto v okresnom kole Pytagoriády

Matúš Beleš zo Sekundy – majster Slovenska v plážovom volejbale v kategórii U 14

Pavol Csefalvay z Kvarty – majster Slovenska v karate v kategórii 12-13 rokov

Patrik Malovec z Kvarty – 1. miesto na celoslovenskom kole v disciplíne parkour

Viktória Kršková z Kvarty – 3. miesto na majstrovstvách Slovenska vo volejbale v kategórii do 15 rokov

Rastislav Karlík z Kvarty - člen víťazného futbalového tímu turnaja vo futbale v Zábudišovej v kategórii U 15 a 2. miesto v ping-pongovom turnaji v Zábudišovej, 3. miesto v okresnom kole Pytagoriády

Jakub Prítrský z Kvarty – 1. miesto v okresnom kole matematickej olympiády a 1. miesto v okresnom kole Pytagoriády

Vratko Šálek z Kvarty – člen víťazného futbalového tímu celoslovenského turnaja vo futbale v kategórii U 15

Delia Farajpour zo Septimy – 3. miesto v atletike na majstrovstvách Slovenska, 2. miesto v krajskom kole SOČ s projektom „Dejiny sebavedomia“

Sarah Gregorovičová a Nela Štepničková zo Septimyparticipovali na projekte „Nenápadní hrdinovia“

Alžbeta Snohová z 1. A – reprezentovala Slovensko v plážovom volejbale v kategórii U 16 a vo volejbale za mladších žiakov

Daša D. Meravá z 1. Avenuje sa psíkom (agility) a tancu v skupine Goonies, s ktorou dosiahli úspešné prvé miesta v tanečných súťažiach v Trenčíne

Natália K. Kaňová z 1. A – dosahuje úspechy v behu, tanci a v tenise, konkrétne: beh Dubníkom – ženy 10 km – 2. miesto, Oskoruša tour – tenisový turnaj – 1. miesto, MY DANCE MYJAVA – 1. miesto v hip-hope juniorov, DANCE STAR – Majstrovstvá sveta v Chorvátsku 2019 – 4. miesto, majstrovstvá Slovenska v tanci v Žiari nad Hronom – 1. miesto, Tanečná súťaž Gbely - 1. miesto 2019, Tanečná súťaž Gbely- 1. miesto, DANCE STAR NITRA – 1. miesto a kvalifikácia na majstrovstvá sveta

Michaela Idesová z 1. A - The 46th International Children's Art Exhibition, Japonsko 2016 - 2. miesto/strieborná cena, International youth art exhibition Nova Zagora Bulharsko 2014, Naši národní buditelia Ľudovít Štúr a José Martí, Bratislava 2018 - cena veľvyslankyne Kuby, Naši národní buditelia Ľudovít Štúr a José Martí, Bratislava 2019 - cena veľvyslankyne Kuby, Výtvarná súťaž venovaná tvorbe Ladislava Medňanského ,,Ukáž svoj talent“ Trenčín 2017 - špeciálna cena poroty

Boris Barančin z 1. A - Olympiáda v anglickom jazyku - 1. miesto v okresnom kole (2021) a 4. miesto v krajskom kole (2021), Biologická olympiáda - 2. miesto v okresnom kole (2020), Geografická olympiáda - 2. miesto v okresnom kole (2021)

Sylvia Nováková z 1. B – 1. miesto v školskom kole Pytagoriády

Tereza Makišová z 1. B – Olympiáda v nemeckom jazyku – 2. miesto v okresnom kole a 1. miesto v Stupava cup v kategórii mladší dorast

Lujza Hrneková z 1. B – 2. miesto v plážovom volejbale na majstrovstvách Slovenska

Katarína Pavlechová z 3. B – vicemajsterka Slovenska v tenise

Karolína Majerníková z 3. B – majsterka Slovenska 2021 v plážovom volejbale v kategórii U18, reprezentantka Slovenska vo volejbale, ktorá Slovensko reprezentovala na ME v Slovinsku a v Turecku

Matej Bednár a Adrian Klimo zo 4. A – reprezentujú školu aj mesto vo vzpieraní – 3. miesto družstiev na majstrovstvách Slovenska

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac January 2022 Nasledujúci mesiac
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31