Úspešný Virtuálny deň otvorených dverí GMRŠ

Úspešný Virtuálny deň otvorených dverí GMRŠ

Dňa 14. decembra 2021 sa vo virtuálnom priestore nášho gymnázia konal ďalší „Virtuálny deň otvorených dverí GMRŠ“, ktorého sa zúčastnilo niekoľko desiatok rodičov a žiakov základných škôl novomestského regiónu.

Pedagógovia nášho gymnázia pripravili zaujímavý a informačne pestrý program. Boli odprezentované jednotlivé študijné odbory a rôzne voľnočasové aktivity. Samostatná časť bola zameraná na bilingválnu slovensko-nemeckú sekciu. Zároveň bola predstavená naša redizajnovaná webová stránka školy. Na záver sme si pre všetkých zúčastnených pripravili malé prekvapenie vo forme súťaže o gymnaziálny merch.

Počas živého vysielania sa účastníkom DOD  prihovorili nielen naši pedagógovia, ale aj študenti. Okrem samotného prezentovania školy a jej odborov, zodpovedali na zvedavé otázky diskutujúcich, buď priamo alebo prostrednítvom LiveChatu. Záujemcovia o štúdium tak získali množstvo komplexných informácií o škole.

„Virtuálny deň otvorených dverí GMRŠ“ tak máme úspešne za sebou. Komunikácia na diaľku síce nenahradí priamy kontakt tvárou v tvár, neumožní nadýchnuť sa školskej atmosféry a ani zažiť „genius loci“, ale veríme, že prvotné informácie sme sprostredkovali úspešne. Sme presvedčení, že aj táto naša aktivita pomôže Vám - rodičom a Vašim deťom pri výbere strednej školy.

Keď nám objektívne okolnosti dovolia, určite Vás pozývame, aby ste využili možnosť navštíviť našu školu aj osobne a získali ďalšie potrebné informácie o štúdiu.


Fotogaléria

Kalendár podujatí

Predchádzajúci mesiac August 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31